Alan-O
Gospodarstwo Agroturystyczne oraz Ośrodek Górskiej Turystyki Jeździeckiej

Nasz DomTo nie jest zwykły dom, to stara góralska chata, którą kochamy i wkładamy w nią całe serce. Drewniana, pełna kwitnących latem pelargonii podwieszonych pod powałą, wydająca swoje odgłosy, pachnąca starym lasem i domową kuchnią, za którą przepadają wszystkie przyjeżdżające do nas dzieci, a także dorośli. No bo kto nie kocha pierogów z borówkami polanych śmietanką, no kto? :) Albo domowej szarlotki i domu, który za jej sprawą pachnie cały cynamonem?
W domu czekają na Was pokoje: jeden 3 i dwa 4 osobowe, posiadające odrębne łazienki, w których znajdują się prysznice i ubikacje.
Atutami naszego gospodarstwa są kameralne warunki, które sprawią, że poczujesz się bardzo indywidualnie, co ma ogromny wpływ na poszerzenie twoich umiejętności jeździeckich.
Wszędzie roztaczają się przepiękne lasy, które obdarzą Was bogactwem swego runa: malinami, jagodami, grzybami i poziomkami. Na łąkach kwitną kobierce polnych kwiatów, takie jakie pamięta się z dzieciństwa, kiedy jeździło się na wakacje do babci. Czyste górskie powietrze nie tylko pozwoli odetchnąć ale także zaostrzy Wam apetyt ... czy już wspominałam o pierogach i szarlotce? ....... :)))).